2023. nov. 11.

Lombhullató túra a Börzsönyben

2023. november 11., szombat: Lombhullató túra a Börzsönyben. Nagyon baráti a körtáv is, a mindösssze 6 km a Gyadai tanösvényen, ill. jelzett túrista úton Katalinpusztától Katalinpusztáig.

Lombhullató túra a Börzsönyben
    Kedves Túrázó Tanítványaink, Tanáraink, Ismerőseink, Követőink!

Találkozás: 8:45-kor a Nyugati pályaudvar főbejáratánál, a kivetítő alatt, a vonat 9:08-kor indul, nincs lehetőség késésére. Vácon átszállunk a 9:55-kor a Katalinpusztára induló buszra.

Ajánlott felszerelés: Ha van Börzsöny-hegység (Cartográphia 5. számú) turistatérképe, diákoknak diákigazolvány, túrázásra alkalmas, időjárásnak megfelelő öltözet (esőkabát, túracipő), eü. csomag, ivóvíz. Ha szeretnél meleg teát inni, akkor egy poharat is hozz magaddal!

Hazautazás: Katalinpusztáról minden óra 50-kor van busz Újpest - Városkapu célállomással.
    Gyertek el sokan erre a kirándulásra! Ne felejtsétek el, hogy gyűjtjük a pontokat a Túra szakosztályunknak, és gyűjtjük a lépéseket a "Millió Lépés az iskoládért" programban is.