NÉPSZERŰ

Népszerű hír

A 9. évfolyamra jelentkezőknek

Kedves Nyolcadikos Diákok! Kedves Szülők! A sikeres iskolaválasztás érdekében, ha van kérdésük, telefonon keressék iskolánk titkárságát (+3612829732 illetve ...

2023. szept. 22.

KERESŐ

IT Helpdesk munkatárs pozícióba!

A Városrehabilitáció18 Nonprofit Zrt IT csapata keresi új munkatársát IT Helpdesk munkatárs pozícióba!

2024. júl. 8.
Bornemissza Zsigmond

NÉPSZERŰ

Népszerű hír

Invalid Date

Legyen az Ön gyermeke is BEKK-es!

Legyen az Ön gyermeke is BEKK-es! A főváros legnagyobb középiskolai kollégiuma a 2024/2025-es tanévben is szeretettel várja minden régi és új diák jelentkezését.

2024. márc. 5.

Nyílt napok

Kedves Nyolcadikos Diákok! Kedves Szülők! Az idei tanévben is megrendezzük a korábbi években is sikeres Nyílt napjainkat, amelyekkel segítjük a nyolcadikosok pálya- és iskolaválasztását. Egy bemutató kb. 2 órát vesz igénybe, kérjük így számolják az időt.

2023. nov. 27.

Lombhullató túra a Börzsönyben

2023. november 11., szombat: Lombhullató túra a Börzsönyben. Nagyon baráti a körtáv is, a mindösssze 6 km a Gyadai tanösvényen, ill. jelzett túrista úton Katalinpusztától Katalinpusztáig.

2023. nov. 11.